Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

 

 

 

 

Doprava

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 84,00 Kč (3,27 EUR)

O nás
O nás

Rodinný e-shop AS-Barvy.cz jsme spustili v únoru r. 2015. Ikdyž jsme na trhu jen krátce, podařilo se nám díky rozsáhlé nabídce a férovému jednání získat velké množství spokojených zákazníků. Děkujeme.

Našim cílem je soustředit na jednom místě malířské barvy, tapety, dekorace na zeď, bordury a veškeré příslušenství spojené s výmalbou a tapetováním zdí.

V současné době můžeme nabídnout více než 5000 produktů. Převážnou většinou jsou to tapety, které v poslení době zaznamenaly výrazný "boom". Lidé mají stále vyšší nároky na moderní vzhled interiéru, ve kterém tráví podstatnou část svého volného času včetně odpočinku.

Oživíme váš interiér

Fototapety na stěnu

Rozhodli jsme se nabídnout "pod jednou střechou" nejen vše pro design vašich zdí, ale zaměřiili jsme se i na dekorace jako jsou fototapety, které se již dnes používají nejen na zdi, ale i na podlaze či dveřích od ledničky.

V nabídce najdete klasické motivy i abstrakce. K velmi oblíbeným patří dětské motivy fototapet s velmi kvalitním tiskem, který tvoří zajímavý prvek v dětských pokojích. Veškerý náš sortiment nabízíme od renomovaných českých i zahraničních výrobců, kteří jsou na trhu již několik let a nabízí tu nejvyšší kvalitu.

Poradíme vám

Jsme rádi, že můžeme nabídnout i poradenství jak v tapetování, tak i ve výmalbě nebo lepení fototapet.

Je pro nás velmi důležité poskytnout našim zákazníkům veškerý komfort a poradenství ohledně výběru barev či tapet a při jejich následné realizaci v interiéru.

Práce je pro nás především radost, která se rozvijí s každým novým projektem a s každou pozitivní odezvou.

 

Za tým eshopu AS-barvy.cz

Alena Sedláčková