Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

 

 

 

 

Doprava

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 112,00 Kč (4,36 EUR)
naše cena 84,00 Kč (3,27 EUR)

TAPETY OPĚT FRČÍ.....

Máte doma bílé zdi a nevíte si rady jak oživit interiér tak aby jste se v něm cítili dobře....

je čas dát prostor tapetám na zeď. Díky skvělým domácím i zahraničním výrobcům jsou na trhu opravdu krásné a kvalitní tapety, které hýří nejen zajímavými motivy ale i barvami, plastickými vzory i extravagancí. U nás si prostě vybere každý.

tapeta na zeď z kolekce Life 2 3016-11 a vliesová tapeta Wood´n Stone 9142-17

 

Vliesová tapeta New England 8550-77

 

Vliesová tapeta na zeď Eleganza 5921-10

 

Na trhu jsou klasické papírové tapety, vinylové tapety a vliesové omyvatelné tapety. Použít se dají pro kterýkoli interiér. Za použití vhodného lepidla vytvoříte během dne zajímavý design Vašeho domava.Tapetování je mnohem snažší a zvládne ho každý trochu šikovný člověk Dnes již nemusíte tapetovat celý pokoj postačí jedna stěna a Váš interiér se neskutečně promění.

 

Vinylová tapeta Chicago s glitry 3062-34

 

Tapety na zeď plní nejen estetickou funkci ale i výborně tlumí hluk ( další vrstva na stěnu ) dokáží zakrýt i drobné prasklinky či oděrky na stěně.

Pokud chcete něco vic než jen opakující se vzor a máte stěnu zcela prázdnou a chcete jí oživit tak, aby zvětšila prostor či ho něčím zajímavým oživila jsou tu pro Vás fototapety.

 

Fototapeta Vodopády

 

 

Fototapety na zeď jsou velmí příjemným doplňkem do bytu, nejen že jej oživý, ale navodí i příjemnou atmosféru a vy můžete v klidu reaxovat...

Sortiment je velmi široký od přírodních motivů po moderní, extravagantmí, s motivem zvířat či fototapety s motivem známých měst...

 

Fototapeta Bay Bridge 8-733

 

Fototapeta nemusí být zákonitě přes celou stěnu může nahradit i velký obraz

Fototapeta město - Brooklyn Bridge 4NW-320

 

Fototapeta květiny - Bouquet 4-713

 

Novinkou jsou fototapety s vlastním motivem. Máte zajimavou fotografii, která zachycuje nevšední zážitek a rádi by jste si s ní oživili interiér. Stačí zaslat kvalitní fotografii a naši garafici Vám ji zpracují do Vámi požadované velikosti.....

Teď už je jen na Vás jak oživíte svůj interiér, aby jste se v něm cítili dobře.......